Kyberšikana a sexting - zajímavý rozhovor s odborníkem

V DVTV se uskutečníl velice zajímavý rozhovor s odborníkem na tuto problematiku, který přibližuje aktuální stav v ČR týkající se kyberšikany, sextingu a podobného nebezpečí na internetu.

Je dobré vědět, čemu může dítě v internetovém prostředí čelit a jaké jsou nejčastější taktiky útočníku popř. jak se chovají oběti. Mnohdy rodiče nemusí nic pozorovat a přesto i jejich dítě může tomuto vážnému problému čelit.

Odkaz na rozhovor: https://video.aktualne.cz/dvtv/vydirani-deti-kvuli-nahym-fotkam-je-stale-brutalnejsi-utoci/r~0d8b4a5eb12811e89f96ac1f6b220ee8/?redirected=1537434444

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich