Rizikové chování dětí ve virtuálním prostředí (registrace do 31.3. 2022)

Napsal Administrator. Publikováno v Metodik prevence

7.4.2022 v 17:00 hod. (délka cca 1,5 hod.) proběhne webinář pro rodiče dětí od 10 let (účast je zdarma). Webinář pořádá firma E-bezpečí ve spolupráci s projektem MAP II.

Webinář je zaměřený na prevenci v oblasti rizikového chování ve virtuálních prostředí, zejména na internetu. Téma se zaměřuje zejména na kyberšikanu, kybergrooming, sexting, stalking, rizika sociálních sítí, ochranu osobních údajů na internetu atd.

POZVÁNKA S BLIŽŠÍMI INFORMACEMI

Třídnická hodina 2. stupně - Sexting a kybergrooming

Napsal Administrator. Publikováno v Metodik prevence

V pátek se uskuteční na 2. stupni třídnická hodina v rámci práce s dokumentem V síti, na kterém byla většina žáků 2. stupně (7.- 9.roč) v úterý v místním kině. Naši žáci se zúčastnili promítání verze určené do škol. Tato verze byla vytvořena jako informační a osvětová kampaň proti sextingu a kybergroomingu. Níže naleznete podrobnější informace a také odkaz vhodný jako možný metodický materiál. Tento materiál může posloužit i jako informace pro rodiče a zákonné zástupce.