Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
1025825

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Nabízíme použitá funkční zařízení ze školní jídelny.

El. konvektomat RETIGO 20x 1/1 Vision                      80 000,- Kč

Myčka černého nádobí                                            80 000,-Kč

Myčka bílého nádobí s automatickým posuvem       100 000,- Kč

Dotazy případných zájemců odpoví Bc. Jana Egidová, vedoucí školní jídelny, tel. 554255130.

Zlatá tretra

Celá řada oceněných žáků ZŠ Jelínkova 1, především účastníků sportovních soutěží se tradičně divácky zúčastnila dalšího, již 58. ročníku prestižního atletického mítinku Zlatá Tretra.

Znovu byly na vítkovickém stadionu k vidění současné atletické hvězdy z celého světa, včetně pěti olympijských vítězů, patnácti mistrů světa a dvanácti mistrů Evropy.

 

Největšími zahraničními hvězdami letošního podniku byli sprinteři Christian Coleman, Mike Rodgers (oba USA) a Andre De Grasse (CAN), tyčkaři Sam Kendricks (USA) a Piotr Lisek (POL), osmistovkař Adam Kszczot (POL), dálkař Juan Miguel Echevarria (CUB), koulař Tom Walsh (NZA), sprinterka Shaunae Millerová- Uibová (BAH), oštěpaři Magnus Kirt (EST) a Sara Kolaková (CRO), kladivářka Gwen Berryová (USA), běžci na 400m Steven Gardiner (BAH) a Kenny Bednarek (USA), mílařka Gudaf Tsegayová (ETH) a výškařka Maria Lasickeneová (RUS).

Z našich atletů nemohli chybět Pavel Maslák (200m), Radek Juška (dálka), Tomáš Staněk (koule), Barbora Špotáková a Nikola Ogrodníková (oštěp), Kateřina Šafránková (kladivo), Jakub Vadlejch (oštěp), Jakub Holuša a Filip Sasínek (1500m). V předprogramu se představila také rekordní česká mužská štafeta Zdeněk Stromšík, Jan Veleba, Jan Jirka a Dominik Záleský na 4x100 m proti týmům z JAR, USA a Saúdské Arábie.

Letošní Tretra byla přehlídkou mnoha dalších skvělých závodníků, kteří domácímu publiku opět předvedli krásné výkony, při kterých padly i tři rekordy mítinku a jeden světový. Královna sportu u nás žije a naši mladí závodníci si celé sportovní představení náležitě užili,

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde: