Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
933209

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 25. dubna se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Krnovská laťka 2017

Týden po Vánočním trojboji si v Krnově dali v přátelské předvánoční atmosféře dostaveníčko skokani a skokanky do výšky ze základních škol na Bruntálsku. Cestu na Smetanův Okruh si zopakovala i výprava výškařů ze ZŠ Jelínkova a zúčastnila se další tradiční sportovní akce s názvem Krnovská laťka.

Pro dívky i hochy jsou připraveny dvě tělocvičny a v každé ze čtyř kategorií individuálně soutěží pouze dva závodníci z každé školy. Celkově tedy skokanů není příliš mnoho a tempo závodů je svižné. Osmičlenná sestava Rýmařova mohla být spokojená. Mezi mladšími dívkami vyhrála skokem nad 130cm šesťačka Veronika Švehlová, pěkný výkon se povedl i Vivian Pospíšilové. Mladší hochy reprezentovali František Sázel a Ondřej Hrabina, který se prosadil druhým místem a výkonem 145cm. V soutěži starších děvčat atakovala hranici 150cm vítězná Tereza Altmanová a Tereza Šulíková skončila druhá těsně pod výškou 140cm . Ladislav Ošťádal po dalším tuhém souboji oplatil domácímu šampionovi porážku z předchozího týdne a jako jediný se dostal až na výšku 171 cm, Roman Hradil doplnil nadějným pokusem na 155 cm výkon našich starších hochů. Naši závodníci a závodnice si závody báječně užili a odjížděli domů se spoustou krásných cen a s příjemnou vidinou blížících se Vánoc. Znovu jim děkujeme za výbornou reprezentaci školy a města, přejeme krásné vánoční svátky a hodně chuti do dalšího sportování,

 

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

 

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich